Lennart Rohde serigrafi

Lennart Rohde serigrafi
Lennart Rohde serigrafi
Lennart Rohde serigrafi
Lennart Rohde serigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

RODHE, Lennart (född 1916): "Gamla paret" ur tema Anafas, signerad och daterad 1984, 22/50 serigrafi, tryckt av Ove Löf, 56x77 cm, bok medföljer
Litteraturhänvisning: Se sidan 280 i medföljande bok "Rodhe som grafiker"

217733

2013-11-28