Gunnar Haller oljemålning

Gunnar Haller oljemålning
Gunnar Haller oljemålning
Gunnar Haller oljemålning
Gunnar Haller oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLER, Gunnar (född 1954):" To Zacharias", signerad och daterad a tergo G.Haller -95, olja på duk, 41x40 cm

217746

2013-11-28