Reseur omkring 1900

Reseur omkring 1900
Reseur omkring 1900
Reseur omkring 1900
Reseur omkring 1900

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEUR, omkring 1900, fodral i förgylld mässing, total höjd 22 cm, nyckel finns

Slitage

217758

2013-11-28