Gösta Månsson oljemålning
2013-11-28
217761
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MÅNSSON. Gösta (född 1924), "Smålandsvinter", signerad G. Månsson, olja på duk, 38x47 cm