Arman 5 portföljer - 25 färglitografier

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

7 500 SEK

ARMAN, Fernandez (1928-2005): Doctor´s Special, 5 portföljer med vardera fem färglitografier, 1977, totalt 25 blad, signerade och numrerade i 250ex. Tryckta av Pierre Badey, Paris för Galerie Bonnier, Geneve, 56x43 cm

217769

2013-11-28