Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets andra hälft, urtavlan märkt Joseph Leja Stockholm, siffror i emalj, urtavla i alabaster, dekor av inläggningar, höjd 62 cm
Smärre ytskador
217772
2013-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här