Väggpendyl Leja

Väggpendyl Leja
Väggpendyl Leja
Väggpendyl Leja
Väggpendyl Leja

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets andra hälft, urtavlan märkt Joseph Leja Stockholm, siffror i emalj, urtavla i alabaster, dekor av inläggningar, höjd 62 cm

Smärre ytskador

217772

2013-11-28