Väggrelieff och bålslevar silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEF, i form av trålare, design Claës Giertta, Stockholm 1980, monterad på träplatta, 13x9 cm, BÅLSLEVAR, 2 st, 1800-tal, silver, längd 34 resp. 39 cm

Benknopp saknas, slevar med lagningar och skador

217790

2013-11-29