Vas Signe Persson-Melin Malmö 1951
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, Signe Persson-Melin, egen atelje 1951, lergods, reliefdekor med glasyr i svart och brunt, signerad Signe Persson Malmö 1951 samt stämplad med konstnärsmonogram, höjd 40 cm
Mindre nagg på livet
217798
2013-11-28