Vas Signe Persson-Melin Malmö 1951

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Signe Persson-Melin, egen atelje 1951, lergods, reliefdekor med glasyr i svart och brunt, signerad Signe Persson Malmö 1951 samt stämplad med konstnärsmonogram, höjd 40 cm

Mindre nagg på livet

217798

2013-11-28