Isaac Grünewald tuschteckning

Isaac Grünewald tuschteckning
Isaac Grünewald tuschteckning
Isaac Grünewald tuschteckning
Isaac Grünewald tuschteckning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Stadsmotiv, tusch, signerad Grünewald, 35x24 cm

Skador i bladets högra del, något gulnad

217809

2013-11-29