Birger Hjelm oljemålning

Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning
Birger Hjelm oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HJELM, Birger (1901-1979): "Skymning", motiv fr Varv 1946, signerad Birger Hjelm, olja på pannå, 53,5x61 cm

217817

2013-11-29