Taburetter senempire

Taburetter senempire
Taburetter senempire
Taburetter senempire
Taburetter senempire
Taburetter senempire
Taburetter senempire
Taburetter senempire
Taburetter senempire
Taburetter senempire
Taburetter senempire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, senempire, fanérade i mahogny, inläggningar i mässing

Smärrre skador och lagningar

217820

2013-11-29