Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LINDEKRANTZ, Per (1913-1994): Stilleben, monogramsignerad P.L, olja på duk, 43x55 cm
Zustandsbeschreibung
217821
2013-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner