Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, med stensiva, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, dekor av intarsia, höjd 84, 101x48 cm

Ytskador

217843

2013-11-29