Johan Runer bemåald gips

Johan Runer bemåald gips
Johan Runer bemåald gips
Johan Runer bemåald gips
Johan Runer bemåald gips
Johan Runer bemåald gips
Johan Runer bemåald gips

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNER, Johan (1861-1945): "Adam och Eva", otydligt signerad, bemålad gips, höjd 52, 42x19 cm

Smärre skador och färgbortfall

217861

2013-11-29