Nils Kreuger oljemålning

Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning
Nils Kreuger oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KREUGER, Nils (1858-1930): Sommarafton - Gamla stan i Kalmar, signerad och daterad Nils Kreuger Kalmar 1911, olja på pannå av papp, 70x60,5 cm

217863

2013-12-03