Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DUBBELS, Hendrick Jacobsz (1620/21-1676), hans art: Stormigt hav, olja på duk, 81x112 cm
Krackeleringar, lagning
217872
2013-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här