Bengt Olson oljemålning
2013-11-29
217908
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OLSON, Bengt (född 1930): Komposition, signerad och daterad a tergo Bengt Olson 1979, olja på duk, 33x41 cm