Berit Koenig matta

Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTA, röllakan, signerad BK (Berit Koenig), ca 204x133 cm

Slitage, fransar med skador

217915

2013-11-29