Vitrinskåp Louis XV-stil
2013-11-29
217928
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i olika träslag, beslag i mässing, dekor i intarsia av blommor, höjd 155, 90x40 cm
Enstaka fanérskador, nyckel saknas, lös listdel