Matisse litografi

Matisse litografi
Matisse litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATISSE, Henri (Frankrike 1895-1954), efter: Still Life in a Red Room, signerad och daterad i trycket, färglitografi utförd av Charles Sorlier, 60x45 cm

217930

2013-11-29