Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VASARELY, Victor (1908-1997): "Vonal-lap", ur portföjen 11+1, signerad och numrerade Vasarely 200/250, 1985, färgserigrafi, rammått 82x71 cm
217931
2013-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här