Wilhelm Behm oljemålning

Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BEHM, Wilhelm (1859-1934): Skogsmotiv, signerad och daterad Wilh. Behm 89, olja på duk 47x55 cm

217934

2013-11-29