Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
VASARELY, Victor (1908-1997): "Amir-b", ur portföjen 11+1, signerad och numrerade Vasarely 200/250, 1985, färgserigrafi, rammått 71x87 cm
217939
2013-12-01