Fåtöljer Arne Vodder
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 4 st, 1960-tal, Arne Vodder, märkta SIBAST FURNITURE MAKERS CONTROL samt DANISH FURNITURE MAKERS CONTROL, stomme i teak, klädsel i svart konstläder
Ytskador, smärre färgrester
217940
2013-11-29