Fåtöljer Arne Vodder

Fåtöljer Arne Vodder
Fåtöljer Arne Vodder
Fåtöljer Arne Vodder
Fåtöljer Arne Vodder
Fåtöljer Arne Vodder
Fåtöljer Arne Vodder
Fåtöljer Arne Vodder
Fåtöljer Arne Vodder

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 4 st, 1960-tal, Arne Vodder, märkta SIBAST FURNITURE MAKERS CONTROL samt DANISH FURNITURE MAKERS CONTROL, stomme i teak, klädsel i svart konstläder

Ytskador, smärre färgrester

217940

2013-11-29