Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HALLENGREN, Manne (1875-1951): Blomsterstilleben, signerad M. Hallengren 5 feb 1902, olja på duk, 58x44 cm
217959
2013-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här