Karmstol i plywood
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARMSTOL, sits och rygg i plywood, 1960-tal, Danmark
Kuntoraportti
Senare bemålning och skruvar, slitage
217967
Päivämäärä:
2013-11-29