Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, sits och rygg i plywood, 1960-tal, Danmark
Senare bemålning och skruvar, slitage
217968
2013-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här