Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ABRAHAMS, Ivor (född 1935): Utan titel, signerad och daterad 1976 a tergo, blandteknik, 106x94 cm
Skador
217997
2013-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här