Ivor Abrahams skulptur

Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ABRAHAMS, Ivor (född 1935): Utan titel, signerad och daterad 1976 a tergo, blandteknik, 106x94 cm

Skador

217997

2013-11-30