Gräddkanna 1800-tal

Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal
Gräddkanna 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, silver, otydliga stämplar 1833, liv med godronner, uppsvängd hänkel, genombruten gallerfot, höjd ca 13,5 cm, vikt ca 170 g

Liv med smärre lagning

218001

2013-11-29