Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNA, silver, otydliga stämplar 1833, liv med godronner, uppsvängd hänkel, genombruten gallerfot, höjd ca 13,5 cm, vikt ca 170 g
Liv med smärre lagning
218001
2013-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här