Victor Vasarely serigrafi på plexiglas

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VASARELY, Victor (Ungern/Frankrike 1908-1997): Optisk komposition,
signerad Vasarely och numrerad 200/250, 1985, serigrafi på plexiglas, 25,5x24 cm

218035

2013-12-01