Skulptur Edvin Öhrström

Skulptur Edvin Öhrström
Skulptur Edvin Öhrström
Skulptur Edvin Öhrström
Skulptur Edvin Öhrström
Skulptur Edvin Öhrström
Skulptur Edvin Öhrström
Skulptur Edvin Öhrström
Skulptur Edvin Öhrström

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Lindshammar, signerad E Öhrström, blå glasmassa, höjd 30,5 cm

Smärre nagg och ytskador

218039

2013-11-30