Aftonsnabeln affisch

Aftonsnabeln affisch
Aftonsnabeln affisch

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

EKMAN, Marie-Louise (född 1944) och DE GEER, Carl-Johan (född 1938): Aftonsnabeln, signerad och daterad Carl Johan Marie Louise De Geer 1969 i trycket , affisch färgserigrafi, 100x70 cm

Zustandsbeschreibung

Lagad reva i övre kant ca 7 cm

218041

2013-12-01