Ottavio Mazzonis oljemålning

Ottavio Mazzonis oljemålning
Ottavio Mazzonis oljemålning
Ottavio Mazzonis oljemålning
Ottavio Mazzonis oljemålning
Ottavio Mazzonis oljemålning
Ottavio Mazzonis oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MAZZONIS, Ottavio (född 1921): "Nudo", signerad och daterad O. Mazzonis 1985, olja på duk, 70x100 cm

218042

2013-11-30