Skulpturer elfenbenskusten

Skulpturer elfenbenskusten
Skulpturer elfenbenskusten
Skulpturer elfenbenskusten
Skulpturer elfenbenskusten
Skulpturer elfenbenskusten
Skulpturer elfenbenskusten

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, 1900-tal, elfenbenskusten, träskurna, höjd 38-50 cm

Skador

218043

2013-11-30