Einar Forseth färglitografisk affisch Gröna Lund

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Gröna Lund´s Tivoli, säsongen 1917, signerad och daterad i trycket Forseth -17, affisch i färglitografi, 100x70 cm, tryckt av Rokotryck Stockholm

218044

2013-12-01