Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ENGLUND, Lars (född 1933): Aquarelief, otydligt signerad och daterad på baksidan Lars Englund 1968 (?), polyamid, 34x27 cm
218063
2013-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här