Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ENGLUND, Lars (född 1933): Aquarelief, otydligt signerad och daterad på baksidan Lars Englund 1968 (?), polyamid, 34x27 cm
Zustandsbeschreibung
218063
2013-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner