Lars Englund

Lars Englund
Lars Englund
Lars Englund
Lars Englund
Lars Englund
Lars Englund

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ENGLUND, Lars (född 1933): Aquarelief, otydligt signerad och daterad på baksidan Lars Englund 1968 (?), polyamid, 34x27 cm

Zustandsbeschreibung

218063

2013-11-30