Skål i glas

Skål i glas
Skål i glas
Skål i glas
Skål i glas
Skål i glas
Skål i glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, glas, Kosta, Paul Hoff, signerad Hoff Kosta unik, brun och vit glasmassa, höjd 17 cm

Bruksslitage

218071

2013-11-30