Vas i porslin Kina

Vas i porslin Kina
Vas i porslin Kina
Vas i porslin Kina
Vas i porslin Kina
Vas i porslin Kina
Vas i porslin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 26 cm

Omfattande lagningar och retuscher

218079

2013-11-30