Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHÄSLONG, 1900-talets början, jugend, fanér i mahogny, benavslut i mässing, höjd ca 74,5, 66x160 cm

Slitage, renoverad, senare klädsel

218085

2013-11-30