Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, 2 st, TALLRIK, ASSIETT, BÄRTALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, diameter 16-22 cm
Skador, en tallrik lackad
218093
2013-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här