Tallrikar i porslin Kina

Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SKÅLFAT, 2 st, TALLRIK, ASSIETT, BÄRTALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, diameter 16-22 cm

Skador, en tallrik lackad

218093

2013-11-30