Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ÖLKRUS, 2 st, 18/1900-tal, lergods, lock i tenn, figurscener, höjd ca 26-33 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
218121
2013-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner