Ölkrus

Ölkrus
Ölkrus
Ölkrus
Ölkrus
Ölkrus
Ölkrus
Ölkrus
Ölkrus
Ölkrus
Ölkrus

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ÖLKRUS, 2 st, 18/1900-tal, lergods, lock i tenn, figurscener, höjd ca 26-33 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar

218121

2013-11-30