Enzo Cucchi akvatint

Enzo Cucchi akvatint
Enzo Cucchi akvatint

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

CUCCHI, Enzo (1949): Carro Celeste, 1986, signerad och numrerad E. Cucchi 17/90, akvatint, bladstorlek, 79x43 cm

218144

2013-12-01