Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TILPO, Fruls (född 1960): Kunglig interiör, signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 100x81 cm
218157
2013-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här