Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TILPO, Fruls (född 1960): Kunglig interiör, signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 100x81 cm

218157

2013-11-30