Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON, Ryssland, motiv av Madonnan och barnet omgivna av helgonen samt pantokrator, bemålad samt förgylld, 31x27 cm

Hål, slitage, färgbortfall, torksprickor

218160

2013-11-30