Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKON, Ryssland, motiv av Madonnan och barnet omgivna av helgonen samt pantokrator, bemålad samt förgylld, 31x27 cm
Hål, slitage, färgbortfall, torksprickor
218160
2013-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här