Fat Beröringen

Fat Beröringen
Fat Beröringen
Fat Beröringen
Fat Beröringen
Fat Beröringen
Fat Beröringen

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FAT, glas, Ann Wärff, "Beröringen", signerad och daterad Ann Wärff Kosta 1973, diameter ca 44 cm

218177

2013-11-30