Leonard Wiedh olja på duk

Leonard Wiedh olja på duk
Leonard Wiedh olja på duk
Leonard Wiedh olja på duk
Leonard Wiedh olja på duk
Leonard Wiedh olja på duk
Leonard Wiedh olja på duk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIEDH, Leonard (1866-1938): Fiskebodar, signerad L. Wiedh, olja på duk,
72x127 cm

Hål i dukens övre del

218187

2013-12-03